Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči

Diskusia


Úvod › Ostatné

Pripomienky a návrhy na doplnenie alebo opravenie chýb vo zvukových knihách

Počet príspevkov: 27

Dopredu ďakujeme za Vaše pripomienky, ktorými chcete prispieť ku zlepšeniu fungovania digitálnej knižnice. Keď nájdete vo zvukovej knihe chýbajúcu, alebo nesprávnu kapitolu, prosím oznámte nám jej názov, ako aj číslo, alebo názov kapitoly so stručným popisom chyby.

1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
Milí priatelia! Trojdielny román Winnetou od Karla Maya bol u nás načítaný v roku 1965. Bola to vec svojho času určite záslužná, ale technické možnosti v tých časoch neboli veľmi na vysokej úrovni, a tak je nahrávka veľmi nekvalitná, miestami takmer nepočúvateľná. Nehovoriac už o tom, že ku koncu, na mimoriadne napínavom mieste, z nej chýba pár minút. Nestálo by preto za úvahu s toľkým časovým odstupom knihu znovu načítať? Rádio Devín Winnetoua vysielalo nedávno na pokračovanie. Síce len prvý diel, ale to by stačilo už iba prevziať, a načítať tak len zväzky II a III. Ďakujem za pozornosť.
autor: Peter Haško
6. november 2017, 20:43
Zvuková kniha od Martin Kat Diablov nahrdelnik sa už dá stiahnuť.
autor: Norbert Végh
13. august 2017, 09:04
dobry den posim vas bude este na stiahnutie zvukova kniha od Martin Kat Diablov nahrdelnik a Julie Garwoodová tajomstvo DAKUJEM
autor: Klára Marčanová
8. august 2017, 22:37
Prosím o opravu v Knihe od M. Gavendu – Náhody a náhodičky: Chyba je v poslednej kapitole: V nahrávke je, že emigroval v r. 1998, no v tom roku už nebolo treba emigrovať. On emigroval v r. 1988. Ďalej v tejto knihe je: Po návrate na Slovensko pôsobil ako kaplán v Bratislave a v Leviciach. Od r. 1996 ako prefekt V Bratislavskom kňazskom seminári. Teda tu jeten rok emigrácie zle načítaný.
autor: Elena Szárazová
7. júl 2017, 14:32
Dobrý večer: Chcela by som vás poprosiť o opätovné skopírovanie 7 kazety druhej stopy z knihy Dotyk od Colleen Mcculloughovej. Kazeta je skopírovaná, no vety sú neúplné, preskakuje to ako keby ste počúvali poškriabanú platňu, celá druhá stopa takto hrá. Ďakujem za opravu.
autor: Elena Szárazová
8. december 2016, 22:34

1 2 3 4 5 6 »
Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.
Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.
Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.
Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.
Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.
Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.
Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.
Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.
SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.
Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.
Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.
[» na začiatok stránky]
[» tlač stránky]
© 2006 Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči. [SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems.]
Posledná aktualizácia: 12. 12. 2011. [Webmaster: webmaster@skn.sk] [Informácie o prístupnosti].