Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči

Diskusia


Úvod › Ostatné

Digitálna knižnica

Počet príspevkov: 285

Prosím, napíšte váš názor na služby Digitálnej knižnice SKN, čo od nej očakávate, čo by ste navrhli na jej zlepšenie.

1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
Dobrý deň, v knižných novinkách za mesiac október je uvedená kniha Zygar Michail - Všetci mocní Kremľa. Túto knihu však vôbec nemôžem nájsť. Je tu niekde vôbec, alebo ja zle hľadám?
autor: Ľuboš Rakár
27. december 2017, 22:48
dobry, kedy bude dzinsovy dennik 6? vdaka.
autor: michal badin
11. júl 2017, 09:21
Dobrý deň, porucha na serveri, ktorá spôsobovala nefunkčnosť digitálnej knižnice bola odstránená.
autor: Norbert Végh
22. máj 2017, 15:28
Dobrý deň, mám rovnaký problém ako v poslednom príspevku. Žiadaná kniha sa mi síce otvorí ale bez kapitôl a bez možnosti knihu stiahnuť. Prosím vás kde je problém? ďakujem
autor: Anna Hašková
21. máj 2017, 18:55
Chcel som si stiahnuť nejakú knihu, ale vôbec sa mi nezobrazujú žiadne kapitoly. Potom som skúsil pozrieť aj ďalšie knihy, ale výsledok bol podobný. Skúsil som aj ďalšie prehliadače vrátane mobilu, ale vždy sa mi zobrazuje iba názov "Kapitoly" a hneď pod ním "Prečítané knihy". Chcel by som vedieť, či je chyba u mňa, alebo je nejaká porucha na stránke?
autor: Ľuboš Rakár
19. máj 2017, 22:41

1 2 3 4 5 6 »
Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.
Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.
Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.
Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.
Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.
Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.
Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.
Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.
SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.
Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.
Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.
[» na začiatok stránky]
[» tlač stránky]
© 2006 Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči. [SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. ]
Posledná aktualizácia: 12. 12. 2011. [Webmaster: webmaster@skn.sk] [Informácie o prístupnosti].