Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči

SKN získala cenu INFORUM 2008 v Prahe


ÚvodArchív noviniek

Cenu INFORUM 2008 po roku opäť získala SKN tentoraz za implementáciu Manažérskeho informačného systému – MIS LIB. O tomto ocenení rozhodlo hlasovanie účastníkov prestížnej konferencie Inforum v Prahe, ktorá sa venuje elektronickým informačným zdrojom a ich profesionálnemu využívanou vo vede, výskume, vzdelávaniu a podnikaniu. Ďalej boli ocenené ešte projekty Ďáblova bible (Národní knihovna Praha) a portál elektronické studijní texty (Ústav informačních studií a knihovnictví FF Univerzity Karlovy).
Ceny Inforum sa udeľujú najvýznamnejším a najlepším českým a slovenským produktom, službám a počinom spojených s elektronickými informačnými zdrojmi.
Na konferencii bola Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu zastúpená aj posterovou prezentáciou a príspevkom.
Štrnásty ročník medzinárodnej konferencie Inforum sa uskutočnil od 28.-30.5.2008 v Prahe. Ide o akciu, ktorá je určená pre pracovníkov odborných a verejných knižníc, manažérov, vedeckých a výskumných pracovníkov, vysokoškolských učiteľov a špecialistov IKT. Infórum je v tejto oblasti uznávanou platformou pre celú oblasť strednej a východnej Európy.

Cena Inforum 2008 Diplom




[» na začiatok stránky]
[» tlač stránky]
© 2006 Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči. [SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. ]
Posledná aktualizácia: 1. 3. 2006. [Webmaster: webmaster@skn.sk] [Informácie o prístupnosti].